Witam Cię na stronie Extra MLM Ludzie i Sukces!

To że się tu znalazłeś to nie przypadek nic w świecie nie dzieje się przez przypadek nawet to, że ktoś zostaje biednym lub bogatym. To że się tu znalazłeś to wynik tego, że pewnie chcesz coś w swoim życiu zmienić.

podpis

Czym jest MLM?

Marketing wielopoziomowy (MLM - od angielskiego multi-level marketing)nazywany bywa również marketingiem sieciowym. Marketing to przekazywanie produktu lub usługi od usługodawcy do odbiorcy. Wielopoziomowy to termin odnosząc się do systemu wynagrodzeń pobieranych przez osoby, które sprawiają, że dostarczany jest dany produkt lub usługa. MLM polega więc na budowaniu organizacji, w której wiele osób sprzedaje niewiele, bądź też nie sprzedaje wcale produktów, a jedynie kupuje je dla siebie. Bardzo często ten system mylony jest z klasyczną sprzedażą bezpośrednią (od której znacznie się różni - nie musimy sprzedawać), bądź też z piramidą finansową która jest nielegalna (bo w piramidzie żaden produkt ani usługa nie jest przekazywana, stąd nielegalność takiej organizacji . MLM to biznes ZESPOŁOWY - w MLM na swój sukces pracujesz Ty sam, ale też grupa twoich ludzi, która generuje obrót. System ten, przewiduje więc udział w zyskach firmy, który jest wprost proporcjonalny do wykonanych obrotów twoich jak i grupy, którą stworzyłeś. W każdym MLM sposób wynagrodzenia określony jest szczegółowo przez plan marketingowy.

Skąd się biorą pieniądze w MLM?

Odpowiedź na pytanie jest bardzo proste - pieniądze w MLM biorą się ze sprzedaży towarów, bądź usług. Multi Level Marketing jest z perspektywy producenta niczym innym, tylko kanałem dystrybucji, czyli sposobem na sprzedaż towarów i usług. Naczelną zasadą marketingu sieciowego jest skrócenie drogi od producenta do konsumenta. Pozwala to na wypracowanie znacznych oszczędności. W skład ceny produktu kupowanego w tradycyjnym handlu wchodzą:

  • koszty magazynowania i logistyki;
  • marża dystrybutorów, hurtowni, i na końcu sklepu;
  • koszty wielu transportów miedzy pośrednikami;
  • koszty reklamy : TV, Prasa, Bilbordy, Radio, Internet itp.;
  • czynsze najmu biur, magazynów, sklepów itp;
  • koszty stałe energi, ogrzewania, telefonów, itp;
  • pensje pracowników i kadry menadżerskiej itp.

MLM to przyszłość!

Według Światowej Federacji (WFDSA) Marketing sieciowy jest jednym z najbardziej przyszłościowych i najszybciej rozwijających się kanałów dystrybucji produktów. Jest to wiodąca forma sprzedaży w obu Amerykach - w samych tylko Stanach Zjednoczonych 75% ludności dokonuje zakupów poprzez ten kanał dystrybucji, a wartość sprzedaży szacuje się na około 30 mld USD w Europie to już ponad 16 mld Euro (dane WFDSA z 2008r). Biznes oparty na MLM jest nowym i rewelacyjnym sposobem osiągania bogactwa. Obróty w tym kanale systematycznie rosną na całym świecie - w 2008 roku przekroczyły już ponad 100 miliardów USD.

W jaki sposób wykorzystać możliwości, które daje MLM!

MLM ma mnóstwo zalet i otwiera przed Tobą wiele możliwości. Musisz się tylko nauczyć je wykorzystywać. Najważniejsza jest umiejętność zbudowania prawidłowej struktury - takiej, która pozwoli zarobić nie tylko Tobie, ale także pozostałym Dystrybutorom z Twojej grupy. Marketing wielopoziomowy opiera się na zaufaniu i kooperacji, stąd najlepszy model struktury umożliwia osobom, które zaprosiłeś do współpracy zbudowanie swojej własnej sieci. Pamiętaj, że sukces, jaki osiągnęli wszyscy ludzie sukcesu na tej stronie , bezpośrednio przekładać się będzie na Twój osobisty sukces! Jeśli tylko wyrazisz chęć współpracy z którymś z NAS.